• ایران _ تهران _شریعتی – بعد از پل سیدخندان – کوچه خندان – پلاک ۶
 • info@motionland.ir

سوالات متداول

سوالات متداول

با یک شرکت حرفه ای
کار کنید.

رویکرد ما در سراسر دنیا منحصر بفرد است. برای دریافت خدمات میتوانید به بخش تماس با ما مراجعه کنید و درخواست خود را ثبت نمایید.
 • موشن گرافیک و انیمیشن
   موشن گرافیک و انیمیشن دو اصطلاحی هستند که در حوزه ویدیو سازی بسیار پر کاربرد می باشند و گاهی به جای یکدیگر به کار برده می شوند. هرچندکه این دو دراستفاده از رنگ های متنوع، فونت ، متن، موسیقی بسیار شبیه به هم هستند.
 • گرافیک متحرک
  گرافیک متحرک شامل چند تصویر کنار هم است که با نحوه نمایش پشت سرهم باعث ایجاد گرافیک متحرک می شود. از ساده ترین حالاتی که در گرافیک متحرک پیش می آیدکشیدن تصاویری در انتهای برگه دفتر و بعد ورق زدن سریع آن است.
 • اصلی ترین کلید در موشن گرافیک
  در موشن گرافیک حرکت اشیا اهمیت فوق العاده ای دارد و بعد از آن باید به صدا اشاره کنیم که سبب افزایش جذابیت ویدیوها برای مخاطبان می شود همین جذابیت سبب شده است که امروزه شرکتها و اشخاص زیادی به منظور تبلیغات، به تولید موشن گرافیک روی بیاورند.  
 • پویا نمایی
  پویانمایی یا انیمیشن نمایش تند و پیوستهٔ تصاویری از اثر هنری دو بعدی ، یا موقعیت‌های مدل‌های واقعی، برای ایجاد توهم حرکت است. حرکت روان تصاویرِ پویا در پویانمایی‌ها، ناشی از یک خطای دید است که به دلیل پدیدهٔ ماندگاری تصاویر پدید می‌آید.  
 • ویدیو رئال
  ویدئوهایی هستند که در آن، از فضاهای واقعی، فیلم‌برداری می‌شود و اطلاعاتی را گزارش می‌دهد. در ویدئو رئال‌ها ازطرح‌های گرافیکی استفاده خاصی نمی‌شود و محوریت اصلی و بار انتقال پیام بر دوش فیلم‌برداری، صدابرداری، صداگذاری و تدوین است.
 • ویدیو موشن
  این دسته از موشن ها، تلفیقی از فیلم‌برداری و گرافیک هستند که عمدتاً این گرافیک ها، علاوه بر افزایش جذابیت، برای نمایش اطلاعاتی به کار می‌روند که با فیلم‌برداری قابل‌ ارائه نیستند.
 • استاپ موشن
  استاپ تکنیکی است که برای ساخت آن از اشیای واقعی عکاسی می‌شود. در این شیوه، اشیا به‌ صورت کم و جزئی حرکت داده می‌شوند و از هر حرکت عکاسی می‌شود. سپس تمامی عکس‌ها با استفاده از نرم‌افزارهای مخصوص، پشت سر هم قرار داده می‌شود تا حس حرکت را القا کند.
 • اینفو موشن
  اینفو موشن ها ویدئوهایی هستند که در آن‌ها از تکنیک اینفو گرافیک برای انتقال محتوا استفاده می‌کنند. در واقع گرافیک و حرکت به گونه‌ ای استفاده می‌ شود که بتوان از تکنیک‌ های اصلی اینفو گرافیک برای نمایش محتوا استفاده کرد.
 • تفاوت انیمیشن و موشن گرافیک
  انیمیشن بیشتر جنبه داستانی دارد و غالبا محتوای خود را از طریق داستان به بیننده منتقل می کند. اما موشن گرافیک بیشتر با تکیه بر تصویر و عناصر بصری از جمله فرم، رنگ، بافت و ترکیب بندی و حرکت محتوای خود را ارائه می دهد.
 • مزیت های ویدئوهای تبلیغاتی با سبک موشن گرافیک
  ۱-تیزرهای موشن گرافیک روشی عالی برای توضیح مفاهیم پیچیده هستند. ۲- موشن گرافیک قابلیت ترکیب بسیار بالایی دارد. ۳- موشن گرافیک اطلاعات خسته کننده را به محتوایی جذاب تبدیل می کنند. ۴- موشن گرافیک یکی از سبک های رسمی برای ارائه محتوای ویدئویی است.  
Awesome Image
سوالی دارید؟ از ما بپرسید...

هر سوالی دارید با ما مطرح کنید

ما بهترین خدمات را برای مشتریان در نظر میگیریم. کافیست فرم زیر را پر کنید...
با ما همراه باشید

به دنبال گسترش کسب و کار خود هستید؟
پس ما را دنبال کنید...

به ما بپیوندید